Obszary Praktyki

Prawo Rodzinne

Kancelaria adwokacka Law Offices of J. Jeltes cieszy się wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa rodzinnego, szczególnie w sprawach rozwodowych, łącznie z podziałem majątku, podziałem długów małżeńskich i przyznaniem alimentów dla współmałżonka/i. Bez względu na to czy jesteś po ślubie czy nie, nasze biuro poprowadzi twoją sprawę rodzicielską, łącznie z alimentami dla dzieci, podziałem obowiązków rodzicielskich i rozważeniem planu wychowawczego. Nasi klienci chwalą sobie uzyskanie pozytywnego wyniku zmiany orzeczeń sądowych, szczególnie tych związanych z obowiązkiem płacenia na koszt nauki dziecka, zmianą alimentów lub zmianę planu wychowawczego. Nasi prawnicy również pomogą w przygotowaniu i negocjacji intercyz przed i po małżeńskich, jak i tak zwanych umów mieszkalnych.

Oznaczenie Opiekuna

Nasi empatyczni i efektywnii prawnicy pomogą w orzeczeniu opiekuna dla małoletniej lub niepełnosprawnej osoby dorosłej. Czy jest to chore dziecko czy starzejący się rodzic, orzeczenie opiekuna często jest profilaktycznym zabezpieczeniem dla wszystkich zaangażowanych, jak i dla zdrowia i majątku tej osoby.

Adopcja

Dla wielu z nas nie ma piękniejszego przeżycia niż powitanie nowego dziecka w rodzinie. Nasze biuro zajmuje się adopcjami dla osób spokrewnionych, jak i adopcjami poprzez opiekę zastępczą.

Sprawy Spadkowe

Nasz zespół adwokatów doradzi i pomoże w wszelkiego rodzaju spraw spadkowych, administracyjnych i sądowych, łącznie z rozporządzeniem majątku za pośrednictwem testamentu lub funduszu powierniczego. Rozporządzenie majątku, długów, i upominków spadkodawcy może być zniechęcająco długim i skomplikowanym procesem. Nasi prawnicy mają doświadczenie zarówno w spornych, jak i niekwestionowanych sprawach spadkowych, podziale majątku i administracji spadkowej.

Planowanie Spadkowe

Sporządzenie planu spadkowego jest jednym z najważniejszych sposobów na zapewnienie zabezpieczenia finansowego i emocjonalnego dla Twojej rodziny. Plan spadkowy między innymi pozwala na nominacje wykonawcy testamentu lub funduszu powierniczego, na upoważnienie zaufanej osoby do zajmowanie się sprawami osobistymi jak i majątkowymi, oraz na dyktowanie kiedy i jakie kwoty mają być wypłacone dla spadkobierców. Nasi adwokaci sprawnie doradząjaki plan spadkowy jest odpowiedni do Twojej sytuacji.

Klauzula Informacyjna

Materiały przedstawione na tej stronie zostały przygotowane przez kancelarie prawną Law Offices of J. Jeltes, Ltd. wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią porady prawnej, ani nie powinny być interpretowane jako porady prawne. Informacje te nie mają na celu stworzenia ani ustanowienia relacji adwokat-klient. Żadna relacja adwokat-klient nie jest utworzona, dopóki nie zostanie podpisana pisemna umowa. Czytelnicy nie powinni działać ani polegać na jakichkolwiek informacjach zawartych na tej stronie.

Kancelaria prawna Law Offices of J.Jeltes, Ltd. nie ponosi odpowiedzialności za użycie lub interpretację jakichkolwiek informacji zawartych na tej stronie internetowej. Podane informacje mają charakter ogólny i mogą nie odzwierciedlać aktualnych zmian prawnych lub wyroków sądowych. Adwokaci tej firmy nie mogą reprezentować nikogo, kto przegląda tę stronę internetową w stanie, w którym firma, adwokaci lub sama strona internetowa nie przestrzega wszystkich praw i zasad etycznych tego stanu. Czytelnicy nie powinni opierać się na informacjach znajdujących się na tej stronie bez konsultacji z prawnikiem lub licencjonowanym profesjonalistą w stanie zamieszkania czytelnika.

Przekazywanie informacji za pośrednictwem wiadomości e-mail wysyłanych do naszej firmy lub przesyłanych za pośrednictwem tej strony internetowej, a także nasza odpowiedź na te wiadomości, nie ma na celu tworzenia i nie stanowi relacji adwokat-klient. Prosimy o nie przesyłania poufnych materiałów, dopóki oficjalna relacja adwokat-klient nie zostanie zawiązana.

Ta strona internetowa może zawierać linki do stron internetowych osób trzecich lub mediów społecznościowych, jednak kancelarie prawna Law Offices of J. Jeltes, Ltd. nie ponosi odpowiedzialności za treść informacji znalezionych na tego typu stronach internetowych. Kancelaria nie daje żadnej wyraźnej ani dorozumianej gwarancji, że informacje faktyczne lub prawne zawarte na naszej stronie internetowej lub na stronach osób trzecich które znajdują się na naszej stronie są wolne od błędów, aktualne lub całkowicie dokładne.

Sąd Najwyższy stanu Illinois nie uznaje zaświadczeń o specjalnościach z zakresu praktyki prawnej, zaś zaświadczenie, przyznanie lub uznanie specjalności nie jest wymogiem do wykonywania praktyki prawnej w stanie Illinois.

To jest zawiadomienie reklamowe adwokata. Chociaż niniejsza strona internetowa nie ma być źródłem reklamy, nagabywania ani porad prawnych, zgodnie z niektórymi obowiązującymi przepisami prawnymi i etycznymi, ta strona internetowa może być interpretowana jako reklama w niektórych kognicjach. Poza zdjęciami adwokatów wszelkie inne osoby przedstawione na tej stronie to aktorzy lub postacie fikcyjne. Wcześniejsze wyniki uzyskane przez kancelarie prawną Law Offices of J. Jeltes, Ltd. nie gwarantują podobnego wyniku w twojej sprawie.

Adwokatem odpowiedzialnym za tę stronę jest Jenny R. Jeltes.